חברות רבות הנזקקות לאשראי אינן יודעות את השפה הבנקאית, והרבה פעמים מוצאים את עצמם בלי יכולת מתאימה ומקצועית.                    

משרדינו התמחה בשנים האחרונות בקביעת צרכי האשראי לחברות ובטיפול בבנקים השונים על מנת להשיג צרכים אלו במבנה נכון ובעלויות הנמוכות האפשריות.                  

לאחר קביעת צרכי האשראי יש להחליט האם לקבל אותו מבנק אחד או יותר. יש להחליט על הבטחונות אותם יש צורך להעמיד לטובת הבנקים, ויש להחליט על מבנה האשראי המתאים. האם הלוואות לזמן ארוך או קצר, האם מסגרת רגילה ועוד ועוד.                  

קיימת חשיבות עצומה לטיפול נכון ומקצועי בנושא, ולמרות זאת הטיפול בהרבה חברות לא נעשה כך. דבר שמעיב מאד על הצלחת החברה והתפתחותה, ולפעמים על סיכוייה לשרוד.                  

אנו בקשר עם כל הבנקים בארץ ומומחים בליווי שוטף מול הבנקים על מנת להשיג את המירב ללקוחותינו. יש לשים לב לעובדה שכשהבנק רואה שנושא המימון והאשראי מטופל באופן מקצועי הוא מרגיש רגוע ושקט יותר, לאשר מימון מתאים לחברה.                  

לכל  עסק נדרשת מסגרת אשראי ואובליגו שונים, וקיימת חשיבות זאת בצורה מקצועית. בטיפול בנושא הבנקים דורש ליווי שוטף וקבלת החלטות שוטפות.                  

משרדינו מומחה בטיפול זה ומגיש את השירות ללקוחותינו בכל הבנקים, בכל רחבי הארץ.

 

ייצוג מול הבנק

תנהלות נכונה מול הבנק היא לעתים קרובות גורם מכריע בהצלחתו של עסק או ארגון, וגם ברווחתם של משקי הבית.                 

מסגרות אשראי, הלוואות, ריביות – כל אלה עשויים להטות את הכף בין שגשוג לכישלון, בין עוצמה למצוקה. אך רבים רבים, שאין מקצועם בכך, מתקשים לרדת לעומקם של המושגים והתנאים, לנהל מו"מ שקול, ולהשיג מן הבנקאי מענה מיטבי לצורכי המימון שלהם. לשם כך דרושים ייעוץ וליווי של אנשי מקצוע.               

אנו במשרד רו"ח ישראל בסון ושות' יודעים לדבר עם הבנק בשפה שלו. כשאנו מלווים או מייצגים לקוח במפגש עם הבנק, אנו מביאים עימנו ידע ומקצוענות, ראיה מימונית מקיפה וניסיון רב שנים. אנחנו מבינים בדיוק מה עומד מאחורי המילים והמונחים; אנחנו ערים לכל האפשרויות והדקויות; ולכן, יש לנו יכולת להשיג עבור כל לקוח את התנאים האופטימליים, התפורים בדיוק למידותיו:                

מסגרות אשראי המאפשרות מרחב נשימה וצמיחה נכונה.                

הלוואות מתאימות – מבחינת התקופה, הביטחונות, הריבית וסוג ההצמדה.                

פריסות חוב נוחות המאפשרות התאוששות וחזרה אל דרך המלך.                 

משרד רו"ח ישראל בסון ושות'. רגועים כל הדרך אל הבנק.               

 

ליווי בנקאי ומימוני לחברות