התנהלות נכונה בתכנון פנסיוני ובביטוח אישי ומשפחתי הינה גורם  מכריע בהתנהלותו הכספית של בעל עסק, מנהל וכל שכיר , וגם ברווחתם של משקי הבית.

מסלולי פנסיה, גופים מנהלים, ביטוח משפחתי ואישי,דמי ניהול ותיקוף פוליסות ביטוח למקרה חס וחלילה של אסון  הינם נושאים מורכבים אשר הטיפול המקצועי בהם עשוי להניב חיסכון של רבבות ומאות אלפי שקלים לכל מבוטח וחוסך, ולמנוע אסון כלכלי מהמשפחה.

לרדת לעומקם של המושגים והתנאים, לנהל מו"מ שקול, ולהשיג מהחברות מענה מיטבי לצורכי דרושים ייעוץ וליווי של אנשי מקצוע.

שנתיים האחרונות, נחקקו חוקים מהחמורים ביותר בנושא הייעוץ הפנסיוני והביטוחי ונקבע מפורשות איסור על סוכני הביטוח להציג עצמם כ"יועצים פנסיוניים" משום ניגוד האינטרסיםהקיימים בינם לבין הלקוח מתוקף היותם שלוחי חברות הביטוח והגופים הפנסיוניים ועונשים חמורים לעוברים על החוק.

נקבע כי ייעוץ זה יינתן רק על ידי יועצים פנסיוניים ותאגידי ייעוץ פנסיוני המורשים מטעם משרד האוצר.

אנו במשרד רו"ח ישראל בסון ושות' מודעים לחשיבות הרבה של הייעוץ הפנסיוני וחלקו המשמעותי בהתנהלות הכלכלית  של לקוחותינו  ולכן טרחנו וערכנו בדיקות  עבור לקוחותינו אודות הגופים המורשים וגם דאגנו להבטחה כי יזכו להנחות משמעותיות מנותני השירותים שרמתם המקצועית עמדה בדרישותינו ושאנו מלווים אותם גם בייעוץ מיסוי שוטף בבואם להמליץ בפני לקוחותינו אודות תוכניות הפנסיה והביטוח שלהם.

מכיוון שהיקף התועלות הנובעות מייעוץ פנסיוני, שונה מאדם לאדם ודאינו גם מתן אפשרותלפגישת הערכת תועלות מקדימה לכל לקוח של משרדנו ללא כל תשלום וללא התחייבות בחברת פורשור מומחים בע"מ שהינה מהתאגידים המובילים בתחום הייעוץ הפנסיוני ובחרה (בניגוד לבנקים ובחומרה רבה מהמחויב בחוק) לוותר על כל סוג של עמלת הפצה מהגופית הפנסיוניים.

יצירת קשר והזמנת פגישה ללא התחייבות – בלחיצה כאן!

ייעוץ פנסיוני